Haber

AK Parti Milletvekili Alpay Özalan’ın Sosyal Medya Danışmanı İstifa Etti: “Haklarım Geçtiyse Helal Değildir”

AK Parti Milletvekili Alpay Özalan’ın sosyal medya danışmanı Metin Sarıca, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Sarıca, yaptığı açıklamada Alpay Özalan’dan alıntı yaparak, “2 kelimeyi bir araya getiremezken gündemdeydi, hakkım geçerse helal olmaz” ifadelerini kullandı.

AKP Milletvekili Alpay Özalan’ın sosyal medya danışmanı, istifasını Twitter hesabından duyurdu.

Ayrılık beyanında Özalan hakkında sert sözler sarf eden Sarıca, “Hayatımda Alpay Özalan kadar nankör, vefasız ve saygısız birini görmedim” dedi.

İşte Murat Sarıca’nın görevi bıraktığı mesajı:

Hayatımda @alpayozalan35 kadar nankör, vefasız ve saygısız bir insan görmedim. 4 yıldır sosyal medya danışmanı ve metin yazarı olarak çalışıyorum. Az önce Twitter’da 28 bin olan takipçi sayımı 500 bine çıkardım. 2 kelimeyi bir araya getiremezken gündeme oturdu. Sosyal medya paylaşımlarındaki her kelime benimle ilgili, çektiği fotoğraflardaki her kelime benimle ilgili. Son 2 yıldır çalışmayı bırakmayı düşünmeme rağmen Cumhurbaşkanlığı seçimi için sebat ettim. Diğer bütün işlerim depremzede olduğum için sekteye uğradı ve bunu bilmeme rağmen haksızlık etti. Seçimden sonra köprüyü geçmiş olmanın verdiği rahatlıkla mola verdi. Geçen hafta aradım ve onunla çalışmayacağımı söyledim. Ne emeğime teşekkür etti, ne helal istedi. Sonunda sanki haksızlık etmişim gibi utanmadan telefonuma cevap vermedi. Seçimden önce beni günde 40 defa ararken dün meydana gelen depremde arama zahmetine bile girmedi. Siyaset bilgisi olmayan Alpay Özalan, hazırladığım her şeyi Cumhurbaşkanı @RTErdogan ve diğer tüm siyasetçilere ‘Ben kendim hazırlarım’ diye pazarladı. Kendisinden ve çıkarlarından başka hiçbir şeyi düşünmeyen böyle bir adama ne dersiniz? Zamanında ayrılmadığım için pişman mıyım? kesinlikle değilim Çünkü bu seçim benim için kişisel çıkarlarımdan 1000 kat daha önemliydi. 4 yıl değil, Recep Tayyip Erdoğan için 40 yılımı feda ederim. Ama benim hakkım Alpay Özalan’a geçtiyse helal olmaz.’

kapakliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu